loader

Hakkımızda

Şirketimiz Vural Diş ve Sağlık, Tekstil, Turizm, Kırtasiye Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti. 1995 yılında kurucularımızın iki ayrı muayene açması üzerine kurulmuş aile şirketidir.

Kurucularımızdan olan Nevzat Vural ve Rukiye Vural aynı şehirde ikinci bir muayenehane açınca şirket çatısı altında birleştirmiş ve bu güne kadar bu şirket kapsamında çalışmaları devam etmiştir. Şirketimizin tekstil ve kırtasiye alanında da çalışmaları olmuştur.

Şu an Dentapol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği de şirketimize bağlı bir kurumdur.

Hizmet Anlayışımız

Sağlık alanında 30 yıldır hizmet veren bir klinik olarak hastalarımızın konforu ve memnuniyeti öncelikle üzerinde durulan hususlardan biridir.

Biliyoruz ki, sadece hekimlik, sadece tedavi bazlı yaklaşımlar siz hastalarımızın tek aradığı olgular değildir, biz Butik Klinik anlayışını, aile ortamını ve samimiyetin getirdiği şeffaflığı hastalarımıza göstermekten keyif almaktayız.

Çalışma ortamının keyifli bir hale gelmesi hem hasta hem hekim için tedavi sürecinin eğlence haline gelmesini sağlamaktadır. Hastalarımızda ki diş hekimi korkusunun farkındayız ve tedavilerimizi bu farkındalıkla yapmaktayız.